Poznaj Naszą Historię

Roni Burger przez lata był rodzinną firmą. Firma powstała w 2015 roku. Zadebiutowaliśmy w sierpniu 2016 roku. 

Dlaczego postanowiliśmy swój wolny czas poświęcić burgerom?

Jesteśmy fanami gastronomii i przez lata poszukiwaliśmy burgerów które moglibyśmy nazwać ulubionymi. Mała ilość sosów czy też dodatków to częsty przypadek. 

Postanowiliśmy tworzyć burgery tak, aby nigdy w nich niczego nie brakowało. Ilość sosów jest dla nas niezwykle ważna jak i to, że przygotowujemy je sami według własnych receptur. Jakość produktów oraz ich pochodzenie również ma dla nas znaczenie.

Sosy o których mowa charakteryzują nasze burgery od początku. Naszą myślą przewodnią przy tworzeniu menu i wymyślaniu nowych połączeń jest to, że nigdy nie będzie u nas połączeń, które znaleźć można we wszystkich innych burgerowniach. Ale spokojnie, dla fanów BBQ mamy nasz autorski sos śliwkowo-gorczycowy. Nuty smakowe są podobne, a doznania jeszcze lepsze. 

Z roku na rok w naszym menu pojawiało się coraz więcej pozycji.  Połączenia, które na ten moment możecie znaleźć w menu pochodzą nie tylko od nas. Zawsze słuchamy co klienci myślą o burgerach, które serwujemy i czego jeszcze chcieliby spróbować w naszym wydaniu. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nasze menu tworzymy wraz z naszymi fanami.

Skąd pomysł na punkt stacjonarny?

Od lat klienci podsuwali nam tę myśl. Ilość wiadomości w sezonie zimowym, gdy food truck stał zamknięty, była kosmiczna. Wiele osób czekało na dzień w którym będą mogli jeść swoje ulubione smaki, gdy za oknami panuje mróz.

I w końcu nadszedł ten dzień. Z pomysłem żyliśmy przez bardzo długo. Jednak podpisanie umowy i przygotowanie lokalu, zajęło nam lekko ponad miesiąc. Nie mielibyśmy serca kazać wam czekać dłużej. Pomimo, że dołączyły do nas nowe osoby, w dalszym ciągu stawiamy na rodzinną atmosferę. A nasze menu będzie się powiększało i zmieniało zgodnie z waszymi opiniami. 

Zapraszamy!

Działamy! Food Truck

Firma powstała w 2015 roku. Pierwsze burgery z naszej burgerowni na kółkach zaczęliśmy wydawać już w sierpniu 2016 r. Od tego czasu co roku karmiliśmy was od kwietnia do października. Znaleźć nas mogliście nie tylko w Łodzi i okolicach ale w prawie całej Polsce.

Byliśmy zarówno na zlotach food trucków jak i na różnych dniach miast, eventach oraz na imprezach zamkniętych.

Jeżeli poszukujesz gastronomii na wydarzenie, które organizujesz. Daj znać!

Nie boimy się wyzwań!

14390737_1347248881971661_385001021659115364_n

Skontaktuj się z nami! 

Adam Kudźma 605-502-006

ronifood@wp.pl